Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Cena Stavba roku 2019 v Pardubickém kraji


V Pardubickém kraji jsou čtyři nové Stavby roku a Cenu veřejnosti získala Střední škola zahradnická a technická v Litomyšli, kterou realizovala stavební společnost PROFISTAV Litomyšl. 

Celý článek >

Konference Podzemní stavby Praha 2019


Proběhl 14. ročník největší české tunelářské konference. Společnost SG Geotechnika a.s., zlatý partner konference a nejstarší geotechnická společnost v České republice, nechyběla mezi přítomnými. 

Celý článek >

Budoucí úsek dálnice D3 přináší neočekávané geotechnické úlohy


Společnost SG Geotechnika a.s. vykonává stavební dozor budoucí dálnice D3 a operativně řeší nastalé geotechnické výzvy pro zajištění bezpečnosti a dlouhodobé kvality komunikace, která se stane součástí hlavního mezinárodního tahu vedoucího ze Skandinávie do Řecka. 

Celý článek >

Běhám, běháš, běháme již od roku 1967


Přijďte si s námi zaběhat na tradiční, již 49. ročník Běhu Kovohutěmi, a kromě tenisek nezapomeňte také nefunkční baterie či elektroodpad, protože recyklace začíná poctivým tříděním. 

Celý článek >

Propojujeme lidi a místa chytřejšími a efektivnějšími způsoby


Společnost SG Geotechnika a.s. připravila projekt zemních prací a zajistila geotechnický dozor stavby nového letiště Istanbul New Airport, které je považované za největší letiště na světě. První část nového letiště byla úspěšně uvedena do provozu. 

Celý článek >

Pijte s námi kvalitní vodu


Voda v domovních studnách či veřejné zásobování pitnou vodou? Akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s. ve spolupráci s Městským úřadem Jiříkov zajišťují komplexní rozbory pitné vody. 

Celý článek >

Vinař roku 2019


Česká republika zná své nejlepší vinaře. Na pomyslný český vinařský trůn usedlo vinařství Mikrosvín z Mikulova s titulem Vinař roku České republiky pro rok 2019! 

Celý článek >

Sanace ekologické zátěže Skatulův Hliník, Frýdek–Místek


Sanace 70 tisíc tun nebezpečného odpadu ze skládky Skatulův Hliník, která byla jednou z hlavních podmínek pro zahájení výstavby obchvatu města, se v jeho trase chýlí ke konci 

Celý článek >