Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Zálohování plastových lahví naráží na odpor


Zavést, či nezavést systém povinného zálohování plastových lahví? Právě tato otázka byla hlavním tématem konference pod záštitou zemědělského výboru Poslanecké sněmovny PČR. 

Celý článek >

Pomáháme chránit občany a životní prostředí


Na jedné z mála recyklačních linek olejových filtrů v Česku, proběhne cvičení složek integrovaného záchranného systému.

Celý článek >

Cena Stavba roku 2019 v Pardubickém kraji


V Pardubickém kraji jsou čtyři nové Stavby roku a Cenu veřejnosti získala Střední škola zahradnická a technická v Litomyšli, kterou realizovala stavební společnost PROFISTAV Litomyšl. 

Celý článek >

Konference Podzemní stavby Praha 2019


Proběhl 14. ročník největší české tunelářské konference. Společnost SG Geotechnika a.s., zlatý partner konference a nejstarší geotechnická společnost v České republice, nechyběla mezi přítomnými. 

Celý článek >

Budoucí úsek dálnice D3 přináší neočekávané geotechnické úlohy


Společnost SG Geotechnika a.s. vykonává stavební dozor budoucí dálnice D3 a operativně řeší nastalé geotechnické výzvy pro zajištění bezpečnosti a dlouhodobé kvality komunikace, která se stane součástí hlavního mezinárodního tahu vedoucího ze Skandinávie do Řecka. 

Celý článek >

Běhám, běháš, běháme již od roku 1967


Přijďte si s námi zaběhat na tradiční, již 49. ročník Běhu Kovohutěmi, a kromě tenisek nezapomeňte také nefunkční baterie či elektroodpad, protože recyklace začíná poctivým tříděním. 

Celý článek >

Propojujeme lidi a místa chytřejšími a efektivnějšími způsoby


Společnost SG Geotechnika a.s. připravila projekt zemních prací a zajistila geotechnický dozor stavby nového letiště Istanbul New Airport, které je považované za největší letiště na světě. První část nového letiště byla úspěšně uvedena do provozu. 

Celý článek >

Pijte s námi kvalitní vodu


Voda v domovních studnách či veřejné zásobování pitnou vodou? Akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s. ve spolupráci s Městským úřadem Jiříkov zajišťují komplexní rozbory pitné vody. 

Celý článek >