info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Česko-polská obchodní komora slaví 20 let od svého vzniku

12. 6. 2019

Česko-polské obchodní komoře gratulujeme k jubileu, přejeme spoustu úspěchů a děkujeme za skvělou spolupráci, díky které společnost AQUATEST realizovala řadu projektů pro ochranu životního prostředí.   


více

ČR zaostává za sousedními zeměmi ve využívání odpadů, bez zvýšení skládkovacího poplatku se nepohneme, varují odborníci

10. 6. 2019

Přední experti z České, Polské a Slovenské republiky společně hledali řešení problémů efektivní recyklace a energetického využití odpadů. Co je třeba pro naplnění náročných evropských cílů pro nakládání s odpady?více

Unikátní nanotechnologie pro čisté životní prostředí

28. 5. 2019

Odborníci společnosti AQUATEST pojednali o přelomovém použití nanotechnologií v sanační ekologii na 22. ročníku konference Sanační technologie. Případovou studií je oblast ústecké Spolchemie, která je prvním územím v České republice, kde byly aplikovány nanočástice železa pro čištění kontaminované půdy a podzemní vody. 


více

Chráníme inženýrská díla před nenadálým vývojem deformačního chování

23. 5. 2019

Pražské geotechnické dny 2019 přiblížily problematiku komplexních řešení nestabilních a sesuvných území v celosvětovém kontextu. Přečtěte si, kdo byl letos oceněn prestižní Cenou akamedemika Quido Záruby. Slávou jsme zahrnuli ne jednoho, ale dva výherce! 


více

Rekordně rychlé zajištění havarijního stavu nelegálního skladu nebezpečných odpadů ve Starém Městě

22. 5. 2019

Renomované společnosti AQUATEST a PURUM v nezvykle rychlém čase zajistily havarijní stav nelegálního skladu nebezpečných odpadů ve Starém Městě. Podívejte se s námi na reportáž ČT1! více

Čtvrtstoletí čistě ekologických řešení odpadového hospodářství

21. 5. 2019

Přední česká společnost Purum poskytuje na českém a slovenském trhu již 25 let komplexní řešení odpadového hospodářství přizpůsobená na míru pro udržitelný rozvoj vašeho podnikání. 


více