Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Ekonomická bilance recyklace solárních panelů


Solární budoucnost po roce 2020? Odborníci společnosti AQUATEST odpovídají, zda recyklaci 180 000 tun solárního odpadu zaplatí získané stříbro. 

Celý článek >

24. odborný geotechnický seminář


Srdečně vás zveme na 24. ročník odborného geotechnického semináře dne 3. 3. 2020, který pojedná o problematice geotechnického dozoru na stavbách pozemních komunikací.  

Celý článek >

Nelegální skládka chemikálií v Budčevsi byla ekologicky odstraněna


V obci Budčeves bylo nalezeno 49 000 litrů neznámých látek, podívejte se s námi na odstranění nelegální skládky chemikálií očima našich odborníků.  

Celý článek >

Stanovení čistoty nikotinu v náplních elektronických cigaret


Odborníci laboratoře společnosti AQUATEST zavedli analýzu e-liquidu pro stanovení čistoty nikotinu v náplních elektronických cigaret, které jsou často skloňovány ve spojení s neznámým, nebo dokonce škodlivým obsahem.

Celý článek >

Laboratoř odhalí pesticidy a další škodliviny v podzemních vodách


Jak probíhá analýza zdrojů podzemní vody a jak se do vody dostávají zbytky léků, které se už více než desítku let nepoužívají? Laboratoř společnosti AQUATEST sleduje i nejmenší koncentrace škodlivých látek.

Celý článek >

Zajištění nebezpečných odpadů na Jičínsku


Celkem 49 barelů s obsahem neznámých chemikálií, bylo nalezeno v obci Budčeves na Jičínsku, nápravná opatření provádí společnosti AQUATEST a Purum.   

Celý článek >

Komplexní stanovení kanabinoidů v konopí


Proč a jaké analýzy v konopí umíme zajistit? Potkejte se s našimi odborníky na Mezinárodním veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest ve dnech 1. až 3. listopadu 2019!

Celý článek >

Rozsáhlé taktické cvičení záchranných složek


Ve čtvrtek 3. října 2019 došlo k procvičení součinnosti složek integrovaného záchranného systému při simulovaném požáru s výskytem nebezpečné látky v areálu společnosti UVR. 

Celý článek >