info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Cena Stavba roku 2019 v Pardubickém kraji

19. 9. 2019

Co nejlepší se událo ve stavebnictví a architektuře? V Pardubickém kraji jsou čtyři nové Stavby roku a Cenu veřejnosti získala Střední škola zahradnická a technická v Litomyšli, kterou realizovala společnost PROFISTAV Litomyšl 

Odborná komise soutěže Stavba roku 2019 v Pardubickém kraji hodnotila architektonické, prostorové a výtvarné řešení mimořádných staveb, kterých v letošním ročníku bylo přihlášených celkem 26, což je dosavadní rekord. Ocenění získal obdivuhodný rodinný dům v Poličce, administrativní budova Lesní správy v Chocni, areál společnosti Wendell v Lanškrouně a Depozitář Východočeského muzea v Ohrazenicích.  

Cenu veřejnosti o Stavbu roku 2019 v Pardubickém kraji získala Střední škola zahradnická a technická v Litomyšli, pro jejíž výuku společnost PROFISTAV rekonstruovala a rozšířila objekt z konce 80. let 20. století, který se dnes pyšní expozičním skleníkem s pěstebními dílnami a prostory jak pro praktickou, tak ateliérovou výuku žáků.  

>> Podívejte se, jak probíhala rekonstrukce a rozšíření nedostavěného objektu dnešní školy z 80. let 20. století 

Pardubickému kraji, České komoře autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT), Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR  a autorům oceněných staveb děkujeme za usilovnou podporu českého stavebnictví a neustálé zlepšování úrovně architektonické tvorby v Pardubickém kraji! 

Více informací na: 
www.pardubickykraj.cz
www.profistav.cz    
Nejnovější
Komplexní stanovení kanabinoidů v konopí

Proč a jaké analýzy v konopí umíme zajistit? Potkejte se s našimi odborníky na Mezinárodním veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest ve dnech 1. až 3. listopadu 2019! 

Rozsáhlé taktické cvičení záchranných složek

Ve čtvrtek 3. října 2019 došlo k procvičení součinnosti složek integrovaného záchranného systému při simulovaném požáru s výskytem nebezpečné látky. 

Zálohování plastových lahví naráží na odpor

Zavést, či nezavést systém povinného zálohování plastových lahví? Právě tato otázka byla hlavním tématem konference pod záštitou zemědělského výboru Poslanecké sněmovny PČR.