info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Běhám, běháš, běháme již od roku 1967

6. 9. 2019

Běhám, běháš, běháme již od roku 1967 

Recyklace začíná poctivým tříděním. Přijďte si s námi zaběhat v sobotu, dne 7. 9. 2019,  na již 49. ročník Běhu Kovohutěmi. Kovohutě Příbram poskytují i v tento slavnostní den své nepřetržité ekologické služby. Kromě běžecké výbavy proto doma nezapomeňte staré a nefunkční baterie, elektroodpad, či olověné autobaterie, které Kovohutě v tento den vykupují za zvýšené akční ceny. 

Akce Běh Kovohutěmi je součástí Brdského běžeckého poháru a mimo skvělé atletické výkony se můžete těšit na exkurzi do Hornického muzea, Pivovaru Podlesí, jízdu retro minibusem a spoustu dalších aktivit, které jsou pro vás péčí Kovohutí Příbram a jejího Atletického oddílu připraveny.

Startujeme v sobotu 7. 9. 2019 na Stadionu TJ Kovohutě ve Lhotě u Příbrami v 8:30 hodin.

Běhu, třídění a recyklaci, společně s Purum na startovací čáře, zdar!

www.purum.cz 


   
Nejnovější
Ekonomická bilance recyklace solárních panelů

Solární budoucnost po roce 2020? Odborníci společnosti AQUATEST odpovídají, zda recyklaci 180 000 tun solárního odpadu zaplatí získané stříbro? 

Geotechnický dozor na stavbách pozemních komunikací

Srdečně zveme na již 24. ročník odborného geotechnického semináře tradičně pořádaného společností SG Geotechnika a.s. a Českou silniční společností z.s. 

Metoda FISH pro identifikaci mikroorganismů

Zejména pro provozovatele čistíren odpadních vod, exkluzivně přinášíme techniku identifikace mikroorganismů metodou fluorescenční in-situ hybridizace (FISH).