info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Běhám, běháš, běháme již od roku 1967

6. 9. 2019

Běhám, běháš, běháme již od roku 1967 

Recyklace začíná poctivým tříděním. Přijďte si s námi zaběhat v sobotu, dne 7. 9. 2019,  na již 49. ročník Běhu Kovohutěmi. Kovohutě Příbram poskytují i v tento slavnostní den své nepřetržité ekologické služby. Kromě běžecké výbavy proto doma nezapomeňte staré a nefunkční baterie, elektroodpad, či olověné autobaterie, které Kovohutě v tento den vykupují za zvýšené akční ceny. 

Akce Běh Kovohutěmi je součástí Brdského běžeckého poháru a mimo skvělé atletické výkony se můžete těšit na exkurzi do Hornického muzea, Pivovaru Podlesí, jízdu retro minibusem a spoustu dalších aktivit, které jsou pro vás péčí Kovohutí Příbram a jejího Atletického oddílu připraveny.

Startujeme v sobotu 7. 9. 2019 na Stadionu TJ Kovohutě ve Lhotě u Příbrami v 8:30 hodin.

Běhu, třídění a recyklaci, společně s Purum na startovací čáře, zdar!

www.purum.cz 
   
Nejnovější
Budoucí úsek dálnice D3 přináší neočekávané geotechnické úlohy

Společnost SG Geotechnika a.s. vykonává stavební dozor budoucí dálnice D3 a operativně řeší nastalé geotechnické výzvy pro zajištění bezpečnosti a dlouhodobé kvality komunikace, která se stane součástí hlavního mezinárodního tahu vedoucího ze Skandinávie do Řecka. 

Běhám, běháš, běháme již od roku 1967

Přijďte si s námi zaběhat na tradiční, již 49. ročník Běhu Kovohutěmi, a kromě tenisek nezapomeňte také nefunkční baterie či elektroodpad, protože recyklace začíná poctivým tříděním. 


Propojujeme lidi a místa chytřejšími a efektivnějšími způsoby

Společnost SG Geotechnika a.s. připravila projekt zemních prací a zajistila geotechnický dozor stavby nového letiště Istanbul New Airport, které je považované za největší letiště na světě. První část nového letiště byla úspěšně uvedena do provozu.