Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Technologická linka na distribuci a dávkování tuhých alternativních paliv v cementárně Našicecement


Společnost ERITECH úspěšně uvedla do provozu technologickou linku na dopravu a dávkování tuhách alternativních paliv v největší chorvatské cementárně Našicecement. 

Celý článek >

Ocenění českých lídrů 2020


SG Geotechnika získala významné ocenění v rámci projektu Ocenění českých lídrů, který hodnotí nejúspěšnější ryze české společnosti.  

Celý článek >

Nové tunely Mezno a Deboreč na IV. železničním koridoru


Geotechnický dozor a monitoring nově budovaných tunelů Mezno a Deboreč na modernizovaném IV. železničním koridoru, provádějí odborníci SG Geotechniky.

Celý článek >

Technologie pro dopravu a dávkování chemlonu


Společnost ERITECH zajistí dodání technologické linky pro dopravu a dávkování chemlonu pro renomovanou společnost Lafarge Cement v Čížkovicích. 

Celý článek >

Ekologické odstranění následků zahoření komunálního odpadu


Při nedávném zahoření pražské překládací stanice komunálního odpadu, zajistili odborníci společností Purum a AQUATEST okamžitý průzkum znečištění, zabránili úniku kontaminovaných vod do vodních zdrojů a odstranili veškeré následky požáru. 

Celý článek >

Přeložení ropovodu Družba kvůli postupující těžbě


Specialisté SG Geotechniky se podíleli na přesunutí ropovodu Družba a další desítky páteřních potrubí v lomu Vršany na Mostecku. 

Celý článek >

Zlatokopové zabojovali o tituly mistrů světa


Štafeta Mistrovství světa v rýžování zlata se letos přesunula do Čech, do středověkého zlatohorního královského města Nový Knín.

Celý článek >

Na pomoc dětem se vybralo 700 tisíc korun


Základní školu speciální Neratov a projekt Dejme šanci dětem za podpory společností Purum a CELIO podpořil charitativní tenisový turnaj neziskové organizace Pink Crocodile. 

Celý článek >