Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Posun k moderním trendům v nakládání s odpady


Společnosti Purum a CELIO, členové skupiny PURUM GROUP, se řadí mezi největší firmy zabývající se recyklací v Česku.

Celý článek >

Český výzkum míří do světa


S přelomovými nanomateriály používanými pro sanace kontaminovaných vod se společnost AQUATEST umístila mezi třemi vybranými projekty pro export na globální trh. 

Celý článek >

Technologická linka na distribuci a dávkování tuhých alternativních paliv v cementárně Našicecement


Společnost ERITECH úspěšně uvedla do provozu technologickou linku na dopravu a dávkování tuhách alternativních paliv v největší chorvatské cementárně Našicecement. 

Celý článek >

Ocenění českých lídrů 2020


SG Geotechnika získala významné ocenění v rámci projektu Ocenění českých lídrů, který hodnotí nejúspěšnější ryze české společnosti.  

Celý článek >

Nové tunely Mezno a Deboreč na IV. železničním koridoru


Geotechnický dozor a monitoring nově budovaných tunelů Mezno a Deboreč na modernizovaném IV. železničním koridoru, provádějí odborníci SG Geotechniky.

Celý článek >

Technologie pro dopravu a dávkování chemlonu


Společnost ERITECH zajistí dodání technologické linky pro dopravu a dávkování chemlonu pro renomovanou společnost Lafarge Cement v Čížkovicích. 

Celý článek >

Ekologické odstranění následků zahoření komunálního odpadu


Při nedávném zahoření pražské překládací stanice komunálního odpadu, zajistili odborníci společností Purum a AQUATEST okamžitý průzkum znečištění, zabránili úniku kontaminovaných vod do vodních zdrojů a odstranili veškeré následky požáru. 

Celý článek >

Přeložení ropovodu Družba kvůli postupující těžbě


Specialisté SG Geotechniky se podíleli na přesunutí ropovodu Družba a další desítky páteřních potrubí v lomu Vršany na Mostecku. 

Celý článek >