info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Ukliďme svět, ukliďme Česko!

26. 4. 2018

Naši kolegové ze společnosti Purum s.r.o., členu holdingu PURUM KRAFT a.s. se zapojili do dobrovolnické úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko


více

PURUM KRAFT a.s. součástí obchodní mise v Grónsku

20. 4. 2018

Ve dnech 9. - 12. dubna 2018 proběhla Podnikatelská mise do grónského Nuuku a Ilulissatu.


více

Uzávěrka přihlášek do soutěže Přeměna odpadů na zdroje

29. 3. 2018

Původní uzávěrka přihlášek soutěže Přeměna odpadů na zdroje vychází na období Velikonoc. Ministerstvo průmyslu a obchodu, které ji organizuje, se ji proto rozhodlo posunout na 20.4.2018. Bude tedy dost času na pletení pomlázek, barvení vajíček i projekty, které z odpadů vytvářejí poklady.

 


více

Den Země

19. 3. 2018

S blížícím se jarem avizujeme dubnovou akci pro rodiny s dětmi - DEN ZEMĚ 2018. Mezinárodní den Země oslavíme v Mníšku pod Brdy, v areálu UVR Mníšek pod Brdy v neděli 22. 4. 2018. Environmentálně pozitivně laděný program: ekodílny, workshopy, soutěže a hry, dobrá zábava pro děti i rodiče. Kulturní trhák dne - vystoupení populární skupiny MIRAI. 

 více

Purum podporuje mládežnický sport

20. 2. 2018

Budoucnost patří mladým. To platí nejen v životním prostředí, týká se to všech našich oborů. Proto v holdingu PURUM KRAFT v rámci společenské odpovědnosti firem dlouhodobě podporujeme také mládežnický sport. Jsme hrdi, že díky společnosti Purum, členu holdingu PURUM KRAFT, můžeme být partnerem mladých basketbalistek z týmu Hradecké lvice. 


více

Zapojte se do soutěže, kde se odpad mění v poklad

12. 2. 2018

Účelem soutěže Přeměna odpadů na zdroje je povzbudit firmy, obce a studenty, aby kreativně přemýšlely, jak použité materiály a nefunkční výrobky znovu využít. Ministerstvo proto vyhlásilo již druhý ročník této soutěže. Díky předním českým firmám AQUATEST, SG Geotechnika a Purum jsme hrdým podporovatelem tohoto užitečného projektu. 


více