info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Do práce na kole!

31. 7. 2018

Neposkytujeme pouze kvalitní služby v oblasti životního prostředí, ale aktivně pomáháme čisté životní prostředí také chránit. 


více

Vyjádření společnosti Purum s.r.o. k nepravdivým informacím v tiskové zprávě společnosti Krajská zdravotní

25. 7. 2018

Mníšek pod Brdy – Reagujeme na v mnoha ohledech nepravdivou a zavádějící tiskovou zprávu firmy Krajská zdravotní a.s. pod názvem „Vyjádření ke kauze Tomáše Horáčka a První chráněné dílny“. 


více

Z PET lahví jsou vyrobeny i dresy českých olympioniků

11. 7. 2018

V České republice denně vznikne 84 tisíc tun odpadu. Co se s ním děje a jak se bude v budoucnu nakládat s odpady? Na tyto a další otázky odpovídal Daniel Kraft, jednatel firmy Purum, která se zabývá recyklací odpadů. 


více

Přechod českého průmyslu k principům oběhového hospodářství?

11. 7. 2018

Jaký je aktuální vývoj českého průmyslu a zahraničního obchodu? Bude se česká ekonomika řídit metodami cirkulární ekonomiky? To jsme prodiskutovali v rámci Kulatého stolu COMENIA s Ministerstvem průmyslu a obchodu. 


více

Prestižní vyznamenání AQUATEST

19. 6. 2018

Když někdo dělá svou práci dost dlouho a dost dobře, úspěch přijde. To jsou platné zákonitosti v lidském světě. Náš kolega, pan doktor Jiří Šíma, špičkový hydrogeolog ze společnosti AQUATEST a.s. je toho důkazem. Za své výsledky a dobrou práci, kterou se svým týmem roky odvádí v africké Etiopii, dostal Jiří prestižní ocenění - Cenu Gratias Agit, kterou uděluje ministr zahraničních věcí České republiky významným osobnostem a organizacím, které se zasloužily o šíření dobrého jména České republiky v zahraničí a které nezištně prohlubují zájem o naši vlast. Pro celý holding PURUM KRAFT je štěstí, že jsou s námi lidé jako Jiří Šíma. Srdečně gratulujeme. 


více

V ČR chybí motivace i legislativa k většímu využívání odpadů

29. 5. 2018

Na skládkách končí ročně 2,5 milionů tun odpadů, tedy polovina všech odpadů, které obyvatele České republiky ročně vyprodukují. 


více