Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Získej poznatky z hydrologie, hydrogeologie a hydrochemie


Přihlas se na stáž do AQUATESTU! Zasvětíme tě do našich komplexních environmentálních projektů. 

Celý článek >

Děkujeme za spolupráci a přejeme vše dobré do nového roku


Vážení kolegové a vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci a přízeň. Do roku 2019 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Celý článek >

Úspěšně aplikované principy cirkulární ekonomiky v komunální sféře


Zpracování odpadů, náhrada čistírny odpadních vod a kanalizace, vytápění obce, výroba elektřiny i výroba hnojiva, mohou být součástí jedné a velmi komplexní bioplynové stanice!  

Celý článek >

Je nám ctí pracovat pro české školství


Věříme v tradiční obory, které staví na přirozených dovednostech člověka, na kráse a moudrosti přírody i na lidském umu. Bylo nám ctí být u projektu rekonstrukce budovy odborné výuky a skleníku Střední školy zahradnické a technické Litomyšl.

Celý článek >

Recyklace solárních panelů v České republice


Vedle poskytování širokého portfolia ekologických služeb podporujeme kvalitu našich služeb vlastním výzkumem a vývojem. Podívejte se s námi do historie recyklace fotovoltaických panelů v České republice. 

Celý článek >

PURUM KRAFT je společnost, která mění odpady na zdroje už dnes


Zacházet s odpady rozumně můžeme už dnes.

Celý článek >

Možné je konat již teď


Doménou skupiny PURUM KRAFT jsou komplexní environmentální služby, ve kterých se odpady stávají zdrojem. Naši špičkoví odborníci si poradí s celou řadou surovin, od recyklace plastů v automobilovém průmyslu, stavebního materiálu či ředidel a olejů, až po vzácnou vodu, kterou samotná recyklace probíhá. 

Celý článek >

Cirkulární Česko


Pouhých 5 % odpadů se vrací do oběhu, proto jsou naší doménou komplexní ekologické služby, ve kterých se odpady stávají zdrojem. 

Celý článek >