info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Hledáme nadšené stážisty, kteří chtějí získat zkušenosti v oboru geotechniky

17. 1. 2019

Chceš se podílet na inženýrských geotechnických a geologických podkladech významných staveb nejen v České republice, ale i zahraničí? Naučit se spoustu nového, získat cennou praxi, zajímavou položku do životopisu či rovnou budoucí zaměstnání? 

Hledáme budoucí geodety a techniky laboratoře, geofyziky a polních zkoušek. Získáš jedinečné zkušenosti, budeš se podílet na našich různorodých projektech za použití nejmodernějších technologií a ukážeme ti v praxi to, o čem si ostatní budou jenom číst.

Sanace skládky nebezpečných odpadů u Chabařovic

Po provedení analýz geotechnických rizik byla vybrána optimální varianta sanace 

Fotogrammetrické a termovizní snímkování Pravčické brány

Kvantifikace ploch opadu a zobrazení tepelných anomálií na výsledném 3D modelu Stabilita svahu na dálničním obchvatu Ammánu v Jordánsku

Na základě geotechnického průzkumu sesuvu výpočty stability svahu pro různé varianty stabilitních opatření 

Stavba letiště New Airport Instanbul v Turecku

Inženýrsko-geologický průzkum, vypracování projektu a realizace zemních prací na stabě největšího letiště na světě Prodloužení metra V.A

Komplexní geomonitoring a řízení rizik v průběhu výstavby nových stanic metra 

3D zaměření skutečného stavu tunelů Lochkov 

Laserové skenování pro porovnání stavu primárního ostění tunelových trub a projektovou dokumentací Co získáš?     

                Jednoznačně zkušenosti
Budeš pracovat s lidmi, kteří jsou špičkami ve svém oboru, a dáme ti prostor pro vlastní rozvoj. Věnujeme se mentoringu, publikacím odborných článků, pořádáme konference, získáváme ocenění a tradiční Cenou akademika Quido Záruby profesně i finančně podporujeme rozvoj mladých odborníků. 

                Odborný růst
Pod dohledem zkušeného kolegy se ti otevřou dveře do komplexních geotechnických a geodetických prací v laboratoři i terénu a staneš se součástí týmu společnosti SG Geotechnika. 

                Staneš se součástí týmu AQUATEST
Pokud jsi opravdu dobrý v tom, co děláš, jsme otevření dalším formám spolupráce. 

Přijď nás navštívit na GAUDEAMU 2019

Účastníme se veletrhu Evropského pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS 2019, který se koná ve dnech na Výstavišti Expo Praha. Přijď nás ve dnech 22. 1. - 24. 1. 2019 navštívit náš stánek č. 28, který se nachází v hale 4.

A nebo nám na info@geotechnika.cz rovnou pošli svůj životopis, motivační dopis a nezapomeň nám napsat, proč tě stáž u nás zaujala a co od ní očekáváš. 

"V roce 2014, při studiu střední stavební školy, jsem začal se stáží v SG Geotechnice.

V prvních dvou letech jsem získal zkušenosti na pracovišti geofyziky v rámci úkolu "Rebilance podzemních vod v ČR".  Především geofyzika, geologie a hydrogeologie mě oslovily natolik, že nyní studuji obor Geotechnologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2016 v SG Geotechnice působím v laboratoři mechaniky zemin a hornin. Na počátku jsem byl stážista
s úvazkem na dobu určitou, ale pod vedením odborníků SG Geotechniky jsem získal pracovní smlouvu na dobu neurčitou s omezeným pracovním úvazkem. Po ukončení studia doufám v nástup na plný úvazek",

říká stážista a dnes již zaměstnanec SG Geotechniky, Jan Zemánek


Více o GAUDEAMU 2019:
gaudeamus.cz
www.geotechnika.cz

   
Nejnovější
Geotechnický dozor na stavbách pozemních komunikací

Srdečně zveme na již 24. ročník odborného geotechnického semináře tradičně pořádaného společností SG Geotechnika a.s. a Českou silniční společností z.s. Zajištění nebezpečných odpadů na Jičínsku

Celkem 49 barelů s obsahem neznámých chemikálií, bylo nalezeno v obci Budčeves na Jičínsku, nápravná opatření provádí společnosti AQUATEST a.s. a Purum s.r.o. 

Komplexní stanovení kanabinoidů v konopí

Proč a jaké analýzy v konopí umíme zajistit? Potkejte se s našimi odborníky na Mezinárodním veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest ve dnech 1. až 3. listopadu 2019!