Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Mezinárodní konference o využití komunálních odpadů


1. Česko-polská konference "Výzvy v nakládání s komunálními odpady", 23. 5. - 24. 5. 2018, Clarion Congress Hotel Ostrava 

Celý článek >

Ukliďme svět, ukliďme Česko!


Aktivně chráníme českou krajinu a pomáháme s úklidem nelegálně vzniklých černých skládek.

Celý článek >

PURUM KRAFT a.s. součástí obchodní mise v Grónsku


Ve dnech 9. - 12. dubna 2018 proběhla Podnikatelská mise do grónského Nuuku a Ilulissatu.

Celý článek >

Uzávěrka přihlášek do soutěže Přeměna odpadů na zdroje


Původní uzávěrka přihlášek soutěže Přeměna odpadů na zdroje vychází na období Velikonoc. Ministerstvo průmyslu a obchodu, které ji organizuje, se ji proto rozhodlo posunout na 20.4.2018. Bude tedy dost času na pletení pomlázek, barvení vajíček i projekty, které z odpadů vytvářejí poklady.  

Celý článek >

Den Země


S blížícím se jarem avizujeme dubnovou akci pro rodiny s dětmi - DEN ZEMĚ 2018. Mezinárodní den Země oslavíme v Mníšku pod Brdy, v areálu UVR Mníšek pod Brdy v neděli 22. 4. 2018. Environmentálně pozitivně laděný program: ekodílny, workshopy, soutěže a hry, dobrá zábava pro děti i rodiče. Kulturní trhák dne - vystoupení populární skupiny MIRAI.  

Celý článek >

Testy kohoutkové vody


Máme v Česku kvalitní vodu? Chcete vědět, co skutečně pijete? Nezávislé testy kohoutkové vody na TV Stream. Pracovníci špičkových laboratoří firmy AQUATEST, člena holdingu PURUM KRAFT, odebírali vzorky na desítkách míst z celé České republiky.  

Celý článek >

Častým nešvarem je nesprávné třídění odpadů


AQUATEST je tradiční česká firma, která poskytuje konzultační a inženýrské služby v oblastech ochrany životního prostředí a vodního hospodářství. Historie firmy sahá až do 60. let 20. století. Dnes je Aquatest společně s dalšími firmami podnikajícími v oblasti životního prostředí členem skupiny PURUM KRAFT a jedním z vážených partnerů soutěže Přeměna odpadů na zdroje.

Celý článek >

V České Třebové opět otevřena sportovní hala


Rekonstrukce sportovní haly jako taková začala v září minulého roku. Za pouhé 4 měsíce se tedy hala ukázala v celé své nové kráse. Přesně po roce uskutečnilo její slavnostní znovuotevření. Tak náročný termín bylo možné splnit jen plným nasazením profesionálního týmu. Firma PROFISTAV Litomyšl, člen holdingu PURUM KRAFT, odvedla vynikající práci. 

Celý článek >