Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Testy kohoutkové vody


Máme v Česku kvalitní vodu? Chcete vědět, co skutečně pijete? Nezávislé testy kohoutkové vody na TV Stream. Pracovníci špičkových laboratoří firmy AQUATEST, člena holdingu PURUM KRAFT, odebírali vzorky na desítkách míst z celé České republiky.  

Celý článek >

Častým nešvarem je nesprávné třídění odpadů


AQUATEST je tradiční česká firma, která poskytuje konzultační a inženýrské služby v oblastech ochrany životního prostředí a vodního hospodářství. Historie firmy sahá až do 60. let 20. století. Dnes je Aquatest společně s dalšími firmami podnikajícími v oblasti životního prostředí členem skupiny PURUM KRAFT a jedním z vážených partnerů soutěže Přeměna odpadů na zdroje.

Celý článek >

V České Třebové opět otevřena sportovní hala


Rekonstrukce sportovní haly jako taková začala v září minulého roku. Za pouhé 4 měsíce se tedy hala ukázala v celé své nové kráse. Přesně po roce uskutečnilo její slavnostní znovuotevření. Tak náročný termín bylo možné splnit jen plným nasazením profesionálního týmu. Firma PROFISTAV Litomyšl, člen holdingu PURUM KRAFT, odvedla vynikající práci. 

Celý článek >

Ceny soutěže "Přeměna odpadů na zdroje 2018"


V prestižní soutěži Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky podpoříme hodnotnými cenami vítěze kategorií měst a obcí a kategorie studentů vysokých škol. Talentovaní lidé stojí za skvělými nápady a projekty - je vždy radost být u toho a spolupracovat s nimi. 

Celý článek >

Purum podporuje mládežnický sport


Budoucnost patří mladým. To platí nejen v životním prostředí, týká se to všech našich oborů. Proto v holdingu PURUM KRAFT v rámci společenské odpovědnosti firem dlouhodobě podporujeme také mládežnický sport. Jsme hrdi, že díky společnosti Purum, členu holdingu PURUM KRAFT, můžeme být partnerem mladých basketbalistek z týmu Hradecké lvice. 

Celý článek >

Zapojte se do soutěže, kde se odpad mění v poklad


Účelem soutěže Přeměna odpadů na zdroje je povzbudit firmy, obce a studenty, aby kreativně přemýšlely, jak použité materiály a nefunkční výrobky znovu využít. Ministerstvo proto vyhlásilo již druhý ročník této soutěže. Díky předním českým firmám AQUATEST, SG Geotechnika a Purum jsme hrdým podporovatelem tohoto užitečného projektu. 

Celý článek >

Testy kojeneckých balených vod


Děkujeme za skvělou reprezentaci špičkových služeb AQUATEST. Český spotřebitel se může v reportáži seznámit s mýty a fakty citlivé komodity - kojenecké vody. Více v reportáži TV Stream ve spolupráci s AQUATEST.

Celý článek >

Úřední měření průtoku


Společnosti AQUATEST a.s. byla v září roku 2013 udělena Autorizace k výkonu úředního měření průtoku vody v profilech s volnou hladinou.

Celý článek >