Skupina
CS | EN | SR

Je nám ctí pracovat pro české školství

  • Domů
  • Novinky
  • Je nám ctí pracovat pro české školství

Je nám ctí pracovat pro české školství

13. 12. 2018

Věříme v tradiční obory, které staví na přirozených dovednostech člověka, na kráse přírody i lidském umu. Věříme, že mají své pevné místo v ekonomice naší země a že jsou naší vizitkou. Bylo nám ctí být u projektu rekonstrukce budovy odborné výuky a skleníku Střední školy zahradnické a technické Litomyšl. Hledáte-li inspiraci sobě nebo svým bližním, kde studovat, pak tato špičková škola je správnou volbou.

V rámci zakázky byla provedena rekonstrukce stávajícího objektu, který se nachází v západní části města Litomyšl. Zajímavostí je, že budova má pochozí plochou střechu a může se pyšnit přístavbou tropického skleníku na výšku v severní části budovy. Z důvodů nedostatečné únosnosti podloží byly stávající základové konstrukce sanovány mikropiloty bez nutnosti injektáže. Tato technologie byla použita i pod novými základy pod skleníkem a výtahem.  Rekonstrukce byla realizována v období 09/2017 – 11/2018 a celkové náklady na rekonstrukci byly 29 858 097,- Kč bez DPH.

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl je střední odbornou školou s dlouholetou tradicí výuky v oblasti zahradnických, technických, lesnických a chovatelských oborů vzdělání. Zahradnické obory jsou vyučovány zejména v zaměřeních na floristický design a zahradní architekturu.Technické obory se specializují především na provoz mechanizace, dopravní a servisní služby, výpočetní techniku, automatizaci a logistiku. Více o škole

Více o naší práci na tomto odkazu