info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Seminář speciální zakládání a speciální zemní konstrukce

18. 1. 2019

SG Geotechnika a.s. ve spolupráci s Českou silniční společností z.s. odborná sekce č.12 pro zemní práce, odvodnění a spodní stavbu pořádají již 
23. odborný seminář na téma Speciální zakládání a speciální zemní konstrukce. 

Seminář je určen především pro projektanty inženýrských a dopravních staveb, pracovníky investorských organizací či zhotovitelských stavebních firem, pro inženýrské geology a geotechnické speciality. Seminář je také zařazen do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT a je hodnocen 1 kreditním bodem. 

Pozvánku s přehledem seminářů naleznete zde
Závaznou přihlášku zde
Přihlášku pro vystavovatele zde
Uzávěrka podání přihlášek je 15. 2. 2019 

Více informací na www.geotechnika.cz   
Nejnovější
Chráníme před ničivými povodněmi

Vodní tok Hodonínka, jejíž horní tok tvoří část historické zemské hranice Čech a Moravy,  prošel kompletní revitalizací a zkapacitněním průtoku. Při extrémních povodních díky této stavbě už nebude docházet k ohrožení  v obci Křtěnov.  

Víte, jaká voda vám teče z kohoutku?

Pijete kvalitní vodu? Využije akční testování pitné vody akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s.! A proč bychom měli vodu testovat právě v těchto měsících? Čtěte dále. 

Česko-polská obchodní komora slaví 20 let od svého vzniku

Česko-polské obchodní komoře gratulujeme k jubileu, přejeme spoustu úspěchů a děkujeme za skvělou spolupráci, díky které společnost AQUATEST realizovala řadu projektů pro ochranu životního prostředí.