Skupina
CS | EN | SR

Získej poznatky z hydrologie, hydrogeologie a hydrochemie

  • Domů
  • Novinky
  • Získej poznatky z hydrologie, hydrogeologie a hydrochemie

Získej poznatky z hydrologie, hydrogeologie a hydrochemie

17. 1. 2019

Zajímáš se o aktuální situaci a kvalitu životního prostředí? Chceš se podílet na sanacích ekologicky postižených lokalit, hydrogeologických a hydrologických průzkumech? Máš zájem učit se o nejnovějších trendech úpravy vody, realizaci a a provozu čistíren odpadních vod či protipovodňových opatření za použití nejmodernějších technologií? Nebo tě baví chemie a chceš získat cennou praxi v environmentální laboratoři mezi zkušenými vzorkaři?  

Budoucí hydrogeology, hydrology, projektanty a analytiky v oboru chemie zasvětíme do našich komplexních environmentálních projektů.

Etiopie 

Rozvoj podzemních vod a vybudování vodohospodářské infrastruktury

Slovensko

Komplexní karotážní služby a revize zdrojového vrtuMaďarsko

Studie, vzorkování a odstranění sedimentu v Balatonu 

Peru

Rozvoj vodních zdrojů, horkých a minerálních pramenů Co získáš?     

                Praxi po boku lídrů v enviromentálních službách
Během stáže získáš poznatky z hydrologie, hydrogeologie, hydrochemie, úpravy vody a pochopíš principy stanovení jednotlivých látek v rozmanitých matricích. Tento obor tvoří jedinečné spojení chemických, analytických, procesních a technických směrů, což ti umožní získat komplexní znalosti s širokým uplatněním v praxi. Mimořádná potřeba odborníků schopných řešit problémy plynoucí jak z měnících se přírodních podmínek, tak z hospodářských a společenských požadavků na životní prostředí, je významných důvodem pro studium těchto oborů.  

                Odborný růst
Získáš praktické zkušenosti s veškerou technikou potřebnou pro samostatnou práci hydrologa, hydrogeologa, projektanta či chemika pod dohledem a mentoringem zkušeného kolegy. 

                Staneš se součástí týmu AQUATEST
Pokud jsi opravdu dobrý v tom, co děláš, jsme otevření dalším formám spolupráce. 

Přijď nás navštívit na GAUDEAMUS 2019

Účastníme se veletrhu Evropského pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS 2019, který se koná ve dnech na Výstavišti Expo Praha. Přijď nás ve dnech 22. 1. - 24. 1. 2019 navštívit náš stánek č. 28, který se nachází v hale 4.

A nebo nám na aquatest@aquatest.cz rovnou pošli svůj životopis, motivační dopis a nezapomeň nám napsat, proč tě stáž u nás zaujala a co od ní očekáváš. 

Více o GAUDEAMU 2019:
gaudeamus.cz
www.aquatest.cz