Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Komplexní dezinfekce prostor a interiérů


Zajišťujeme sanitaci dezinfekčními přípravky a ozónovým čištěním, včetně akreditovaných laboratorních testů. Provedení ekologicky šetrného čištění prostor pomocí ozonu certifikujeme. 

Celý článek >

Napít se z odpadu


Plastový průmysl má veškeré předpoklady stát se plně cirkulárním odvětím. Zajistí navrhovaný zálohovací systém, zákaz jednorázových plastů a povinné využívání plastového recyklátu další pokrok na cestě k přechodu na oběhové hospodářství? 

Celý článek >

Na dálnici D1 se převrátila cisterna s kyselinou


Na dálnici D1 u Ledče nad Sázavou se převrátila cisterna s kyselinou fosforečnou, hrozící ekologickou havárii odstraňují specializované společnosti Purum a Pretol.   

Celý článek >

Zajišťujeme certifikované ochranné pomůcky


Aby byly Velikonoce i letos veselé, zajišťujeme v kritické době karantény certifikované ochranné pomůcky. Čtěte víc a neváhejte nás kontaktovat. 

Celý článek >

Odpad jako surovina pro další výrobu


Proč jsou tuzemské odpady vytlačovány již hotovými a levnějšími substráty ze zahraničí a končí na skládkách? Přední čeští odborníci se shodli, že nové dva zákony z oblasti odpadů potřebují úpravu. 

Celý článek >

Nebezpečné azbestové zátěže


O podceňovaných sanacích azbestových zátěží, nebezpečných azbestových vláknech, šířících se do okolí ze starých staveb, a aktuálně připravované rekonstrukci Obchodního domu Kotva.  

Celý článek >

Nová Praga: Mizí další pražský brownfield


Bývalý průmyslový podnik Praga je dalším mizejícím pražským brownfieldem a stane se novou moderní čtvrtí Prahy a oázou umělců. Sanaci staré ekologické zátěže provádí specialisté společností Purum a AQUATEST. 

Celý článek >

Rozvíjíme obor geomechaniky a terénního měření


Od založení laboratoře společnosti SG Geotechnika, nejstarší, největší a nejlépe vybavené laboratoře mechaniky zemin v České republice, uplynulo 90 let. 

Celý článek >