info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Cena Stavba roku 2019 v Pardubickém kraji

19. 9. 2019

V Pardubickém kraji jsou čtyři nové Stavby roku a Cenu veřejnosti získala Střední škola zahradnická a technická v Litomyšli, kterou realizovala stavební společnost PROFISTAV Litomyšl. 


více

Konference Podzemní stavby Praha 2019

17. 9. 2019

Proběhl 14. ročník největší české tunelářské konference. Společnost SG Geotechnika a.s., zlatý partner konference a nejstarší geotechnická společnost v České republice, nechyběla mezi přítomnými. 


více

Budoucí úsek dálnice D3 přináší neočekávané geotechnické úlohy

12. 9. 2019

Společnost SG Geotechnika a.s. vykonává stavební dozor budoucí dálnice D3 a operativně řeší nastalé geotechnické výzvy pro zajištění bezpečnosti a dlouhodobé kvality komunikace, která se stane součástí hlavního mezinárodního tahu vedoucího ze Skandinávie do Řecka. 


více

Běhám, běháš, běháme již od roku 1967

6. 9. 2019

Přijďte si s námi zaběhat na tradiční, již 49. ročník Běhu Kovohutěmi, a kromě tenisek nezapomeňte také nefunkční baterie či elektroodpad, protože recyklace začíná poctivým tříděním. více

Propojujeme lidi a místa chytřejšími a efektivnějšími způsoby

5. 9. 2019

Společnost SG Geotechnika a.s. připravila projekt zemních prací a zajistila geotechnický dozor stavby nového letiště Istanbul New Airport, které je považované za největší letiště na světě. První část nového letiště byla úspěšně uvedena do provozu. 


více

Pijte s námi kvalitní vodu

29. 8. 2019

Voda v domovních studnách či veřejné zásobování pitnou vodou? Akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s. ve spolupráci s Městským úřadem Jiříkov zajišťují komplexní rozbory pitné vody. více