Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Děkujeme firmám, které nám pomáhají obnovit poškozenou infrastrukturu


Tornádo poničilo pobočky společností Purum a UVR Mníšek pod Brdy v areálu bývalého dolu Mír v epicentru živelné události v Mikulčicích.

Celý článek >

Purum pomáhá odstranit následky tornáda


Společnost Purum poskytla areál v Mikulčicích složkám integrovaného záchranného systému a pomáhá odstranit následky tornáda. 

Celý článek >

První projekt UNDP pro AQUATEST


Čeští odborníci zahájili monitoring mělkých zdrojů podzemních vod v africké Etiopii, který přispěje k efektivnímu a udržitelnému využívání vodních zásob pro potřeby rodinných farem a domácností. 

Celý článek >

První elektrický ENYAQ v environmentální skupině PURUM GROUP


Česká environmentální skupina PURUM GROUP zakoupila první čistě elektrický vůz Škoda ENYAQ iV a začíná aktivně snižovat svoji uhlíkovou stopu. 

Celý článek >

Jak se staví vodovod v africké Etiopii


Čeští experti slavnostně předali do užívání další nově postavený vodovod v Etiopii. V Sidamském regionu připravují výstavbu dalších systémů zásobování pitnou vodou a nadále učí místní vodohospodáře a hydrogeology udržitelně hospodařit s vodou. 

Celý článek >

Cirkulární plast a počátky plastové nadvlády


Vracíme plasty do života a poradíme si se všemi – PET, PP, HDPE, ABS, PC/ABS, PMMA, PS a PC plasty. Provozujeme pokrokové technologie k jejich recyklaci, materiálovému či případně bezemisnímu energetickému využití. 

Celý článek >

Sanace bývalého skladu pohonných hmot v Liberci – Rochlice


Sanaci ekologických škod v bývalém distribučním skladu pohonných hmot v Liberci – Rochlice, zajistí odborníci společnosti AQUATEST 

Celý článek >

Dokončení městského okruhu v Praze


Provádíme předběžný geotechnický průzkum pro zbývající část pražského městského okruhu. Připravovaný soubor staveb mezi Pelc-Tyrolkou, Štěrboholskou radiálou a Libeňskou spojkou dokončí městský okruh k celkovou délkou 32 km.

Celý článek >