Skupina
CS | EN | SR

Novinky

Zapojte se do soutěže, kde se odpad mění v poklad


Účelem soutěže Přeměna odpadů na zdroje je povzbudit firmy, obce a studenty, aby kreativně přemýšlely, jak použité materiály a nefunkční výrobky znovu využít. Ministerstvo proto vyhlásilo již druhý ročník této soutěže. Díky předním českým firmám AQUATEST, SG Geotechnika a Purum jsme hrdým podporovatelem tohoto užitečného projektu. 

Celý článek >

Testy kojeneckých balených vod


Děkujeme za skvělou reprezentaci špičkových služeb AQUATEST. Český spotřebitel se může v reportáži seznámit s mýty a fakty citlivé komodity - kojenecké vody. Více v reportáži TV Stream ve spolupráci s AQUATEST.

Celý článek >

Úřední měření průtoku


Společnosti AQUATEST a.s. byla v září roku 2013 udělena Autorizace k výkonu úředního měření průtoku vody v profilech s volnou hladinou.

Celý článek >

Cena akademika Quido Záruby 2018


Prestižní cena je určena mladým inženýrským geologům a geotechnikům do 35 let za práce z oblasti geotechnického výzkumu, průzkumu i stavební praxe v oborech Mechanika zemin, Mechanika hornin, Inženýrská geologie, Podzemní stavby, Zakládání staveb, Geotechnický a Inženýrskogeologický průzkum, Environmentální geotechnika.

Celý článek >

Linka na odvodnění smetků


Speciální řešení pro komunální služby. Šetřit peníze i životní prostředí se vyplatí všem městům a obcím, kde operují technické služby. Lze získat více - řešení užitečné pro občany: nakládejme s odpady efektivně. 

Celý článek >

Obnova návštěvnické infrastruktury v Jizerských horách


Uvědomujeme si, že nežijeme v izolovaném prostředí a že konání nás všech má každodenní dopady na přírodu. 

Celý článek >

TV Stream


Co doopravdy obsahují balené vody? Pitné, pramenité, minerální a kojenecké. Které jsou plné pesticidů? Které bakterií? A které v sobě mají chemikálie z plastového obalu? Výsledky velkých nezávislých testů. Exkluzivně v pořadu TV Stream A DOST!

Celý článek >

Děčínský Deník


Na dalekou cestu z Etiopie až do České republiky se vydala etiopská delegace, aby navštívila Děčín.

Celý článek >