info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Linka na odvodnění smetků

19. 12. 2017

Speciální řešení pro komunální služby. Zařízení linky provede oddělení pevných částí ze smetků (plasty, kamení a drobný štěrk, listí, větve apod.) a odpadní vody. Pevné smetky jsou odváženy na skládku TKO. Odpadní voda je na lince upravena tak, že splňuje požadavek pro její vypouštění do kanalizace. Celkový výkon instalované linky je 14 000 t smetků za rok, z toho podíl pevných smetků je 50 %. Společnost AQUATEST Vám připraví řešení na míru – vhodné zejména pro obce s technickými službami.


Chcete vědět více? http://www.aquatest.cz/wp-content/uploads/2015/06/odvodneni-WEB.pdf

   
Nejnovější
Geotechnický dozor na stavbách pozemních komunikací

Srdečně zveme na již 24. ročník odborného geotechnického semináře tradičně pořádaného společností SG Geotechnika a.s. a Českou silniční společností z.s. Zajištění nebezpečných odpadů na Jičínsku

Celkem 49 barelů s obsahem neznámých chemikálií, bylo nalezeno v obci Budčeves na Jičínsku, nápravná opatření provádí společnosti AQUATEST a.s. a Purum s.r.o. 

Komplexní stanovení kanabinoidů v konopí

Proč a jaké analýzy v konopí umíme zajistit? Potkejte se s našimi odborníky na Mezinárodním veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest ve dnech 1. až 3. listopadu 2019!