info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Ukliďme svět, ukliďme Česko!

26. 4. 2018

Odpadu kolem nás přibývá, žijeme na dluh, planeta nestíhá a když nezačneme my sami, tak kdo? 

Skládkování jsme nikdy nefandili a vždy jsme preferovali maximální recyklaci a druhotné využití odpadů. Na českém a slovenském trhu vám společnost Purum pomáhá ekologicky využívat a zpracovávat všechny druhy odpadů a nejen to! U nás kovářova kobyla nechodí bosa a kromě dodržování těchto zásad v našich podnicích pomáháme také v okolí našich areálů. 

V Rynolticích na severu Čech, kde recyklujeme plastové materiály a vracíme je zpět do zpracovatelského průmyslu, jsme se zapojili do dobrovolnické úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko, která probíhá na území celé naší republiky a klade si za cíl uklidit nelegálně vzniklé skládky odpadů a nepořádek. Společně s desítkami obyvatel Rynoltic jsme během dvou dní uklidili černou skládku a k ekologickému zpracování odvezli na 12 tun odpadu! 

Kolegům a všem zúčastněným děkujeme za jejich obětavou pro práci!

Pro ochranu české krajiny pomáháme s úklidem nelegálně vzniklých černých skládek 

V severočeských Rynolticích bylo během dvou dní odklizeno na 12 tun odpadu Úklidy probíhají po celém Česku nadále, tak pokud byste také rádi přispěli k čistší planetě, přihlašte se na www.uklidmecesko.cz


www.purum.cz    
Nejnovější
Komplexní stanovení kanabinoidů v konopí

Proč a jaké analýzy v konopí umíme zajistit? Potkejte se s našimi odborníky na Mezinárodním veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest ve dnech 1. až 3. listopadu 2019! 

Rozsáhlé taktické cvičení záchranných složek

Ve čtvrtek 3. října 2019 došlo k procvičení součinnosti složek integrovaného záchranného systému při simulovaném požáru s výskytem nebezpečné látky. 

Zálohování plastových lahví naráží na odpor

Zavést, či nezavést systém povinného zálohování plastových lahví? Právě tato otázka byla hlavním tématem konference pod záštitou zemědělského výboru Poslanecké sněmovny PČR.