info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Ukliďme svět, ukliďme Česko!

26. 4. 2018

Odpadu kolem nás přibývá, žijeme na dluh, planeta nestíhá a když nezačneme my sami, tak kdo?

Naši kolegové ze společnosti Purum s.r.o., členu holdingu PURUM KRAFT a.s. se zapojili do dobrovolnické úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko, která probíhá na území celé naší republiky a klade si za cíl uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Společnost Purum pomohla odstranit černou skládku v obci Rynoltice, kde společně s desítkami obyvatel Rynoltic během dvou dní uklidili a odvezli na 12 tun odpadu! 

Kolegům a všem zúčastněným děkujeme!

Úklidy probíhají po celém Česku nadále, tak pokud byste také rádi přispěli k čistší planetě, přihlašte se na www.uklidmecesko.cz


Před: Po: 
Naší doménou jsou komplexní ekologické služby v odpadovém hospodářství, ve kterých se odpady stávají zdrojem a směřují k trvale udržitelnému rozvoji životního prostředí. Jsme odborníci na ekologické využití, recyklaci, energetické využití a odstranění všech druhů odpadů. Zajistíme pro vás komplexní outsourcing odpadového hospodářství včetně legislativy a poradenství ve všech oblastech ekologie i nakládání s odpady. 
www.purum.cz 
   
Nejnovější
Češi, Poláci a Slováci projednají budoucnost recyklace druhotných surovin a energetického využití odpadů

Olomouc, historická metropole Moravy, hostí již 2. Česko-polskou konferenci "Úroveň recyklace a energetického využití frakcí ze směsného komunálního odpadu" ve dnech 29. – 30. května 2019. 

Prestižní Cena akademika Quido Záruby
Profesor Quido Záruba, velikán československé aplikované vědy s nebývalým mezinárodním významem. Připomeňme si Zárubův odkaz před mezinárodní konferencí Pražské geotechnické dny, kde bývá tradičně udíleno Zárubovo ocenění. 
Citlivě chráníme vodní zdroje nejenom v krajině, ale také v památkových zónách

Poslechněte si na Českém rozhlasu o rekultivaci Dolního rybníku Zámecké zahrady v Teplicích, který v chráněné památkové zóně revitalizuje česká společnost AQUATEST.