info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Ukliďme svět, ukliďme Česko!

26. 4. 2018

Odpadu kolem nás přibývá, žijeme na dluh, planeta nestíhá a když nezačneme my sami, tak kdo? 

Skládkování jsme nikdy nefandili a vždy jsme preferovali maximální recyklaci a druhotné využití odpadů. Na českém a slovenském trhu vám společnost Purum pomáhá ekologicky využívat a zpracovávat všechny druhy odpadů a nejen to! U nás kovářova kobyla nechodí bosa a kromě dodržování těchto zásad v našich podnicích pomáháme také v okolí našich areálů. 

V Rynolticích na severu Čech, kde recyklujeme plastové materiály a vracíme je zpět do zpracovatelského průmyslu, jsme se zapojili do dobrovolnické úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko, která probíhá na území celé naší republiky a klade si za cíl uklidit nelegálně vzniklé skládky odpadů a nepořádek. Společně s desítkami obyvatel Rynoltic jsme během dvou dní uklidili černou skládku a k ekologickému zpracování odvezli na 12 tun odpadu! 

Kolegům a všem zúčastněným děkujeme za jejich obětavou pro práci!

Pro ochranu české krajiny pomáháme s úklidem nelegálně vzniklých černých skládek 

V severočeských Rynolticích bylo během dvou dní odklizeno na 12 tun odpadu Úklidy probíhají po celém Česku nadále, tak pokud byste také rádi přispěli k čistší planetě, přihlašte se na www.uklidmecesko.cz


www.purum.cz 

   
Nejnovější
Chráníme před ničivými povodněmi

Vodní tok Hodonínka, jejíž horní tok tvoří část historické zemské hranice Čech a Moravy,  prošel kompletní revitalizací a zkapacitněním průtoku. Při extrémních povodních díky této stavbě už nebude docházet k ohrožení  v obci Křtěnov.  

Víte, jaká voda vám teče z kohoutku?

Pijete kvalitní vodu? Využije akční testování pitné vody akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s.! A proč bychom měli vodu testovat právě v těchto měsících? Čtěte dále. 

Česko-polská obchodní komora slaví 20 let od svého vzniku

Česko-polské obchodní komoře gratulujeme k jubileu, přejeme spoustu úspěchů a děkujeme za skvělou spolupráci, díky které společnost AQUATEST realizovala řadu projektů pro ochranu životního prostředí.