info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Pijete kvalitní vodu?

10. 4. 2019

Ať jste napojeni na vodovod, nebo máte vlastní studnu či vrt, posoudíme aktuální stav kvality vaší vody z hlediska základních chemických, mikrobiologických i fyzikálně-chemických ukazatelů

Proč je nutné testovat vodu na jaře? 

Rozbory akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s. opakovaně ukazují nutnost sledovat kvalitu vody a pravidelně ji nechat ověřit. Kvalita vody kolísá v závislosti na intenzitě zemědělského hospodaření a výrobním průmyslu, ale také podle počasí, kdy nezávadnost pitné vody mohou ovlivnit jak sucha, tak jarní tání sněhu. Proto právě nastala nejvhodnější doba k tomu, nechat si udělat rozbor vody, který do 30. 5. 2019 provádíme za akční cenu. 

Zajímá Vás, jaká voda vám teče z kohoutku? 

Chemickými, mikrobiologickými a dalšími ukazateli odhalíme zdroje znečištění vody přírodního původu a případné stopové kontaminace dalších prvků. Odborníci Laboratoře AQUATEST se na problematiku vody zaměřují komplexně a nedávno jsme vás také informovali o stopovém obsahu pesticidů, bakterií a chemikálií z plastových obalů v pitných, pramenitých, minerálních a kojeneckých vodách.

Podívejte se na nezávislé testy balených vod a na to, které z nich obsahují pesticidy, bakterie a látky z plastů. 

Jak akční jarní testování pitné vody probíhá? 

V Praze a našich regionálních pobočkách vám ve všech všechních dnech bezplatně poskytneme vzorkovnice a potřebné informace k odběru vody. Do deseti pracovních dnů provedeme akreditovaný rozbor vody, který vyhodnotíme s limity vyhlášky č. 252/2004 Sb. pro pitnou a teplou vodu. E-mailem, nebo poštou vám zašleme akreditovaný protokol o výsledcích. Naši odborníci poté na základě analýz výsledků navrhnou opatření pro dosažení potřebné kvality vody. 

VÝDEJ VZORKOVNIC
Po–Čt: 7:3016:00
Pá: 7:3014:00

Bezplatně vám poskytneme vzorkovnice a potřebné informace k odběru vody 


PŘÍJEM VZORKŮ
Po–Čt: 7:30–16:00

Přijmeme vaše vzorky k rozboru v laboratoři a provedeme akreditovaný rozbor VZORKY ZPRACUJEME DO 10 PRACOVNÍCH DNŮ

Vyhodnotíme vaše výsledky s limity vyhlášky č. 252/2004 Sb. pro pitnou a teplou vodu 


VYDÁME PROTOKOL

Poskytneme vám akreditovaný protokol o výsledcích 

Rozsah testovaných ukazatelů

Testujeme konduktivitu, pH, CHSKMn, chloridy, sírany, amonné ionty, dusičnany, dusitany, vápník, mangan, železo, celkovou tvrdost, E. Coli, intestinální enterokoky, MO počet organismů, počty kolonií při 22°C, koliformní bakterie a Clostridium perfringens. 

E: laboratore@aquatest.cz 
W: www.aquatest.cz
T: 731 198 047, 732 804 770

Nejnovější
Pijete kvalitní vodu?

Zajímá vás, jaká voda vám teče z kohoutku? Využijte jarní testování pitné vody akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s. A proč bychom vodu měli testovat právě na jaře? Čtěte dále. 

U nás mají technické a přírodovědné obory budoucnost

Dne 20. 3. 2019 proběhl v Ústí nad Labem Den kariéry Fakulty strojního inženýrství Univerzity J. E. Purkyně. Nestihli jste se u nás zastavit? 

Slavností zahájení rekonstrukce Pražské tržnice

Památkově chráněný pavilon 40 Pražské tržnice se dočkal své renovace. Generální dodavatel stavby je společnost PROFISTAV Litomyšl.