info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Baví tě chemie? Přihlas se na stáž do environmentální laboratoře

21. 1. 2019

Jsi student střední či vysoké školy a zajímáš se o chemii? Přihlas se na stáž do Laboratoří AQUATEST, během které pochopíš principy hydrochemie, stanovení jednotlivých látek v rozmanitých matricích a získáš praktické zkušenosti s veškerou technikou potřebnou pro samostatnou práci chemika pod dohledem zkušeného kolegy

Do portfolia služeb společnosti AQUATEST patří i jedny z nejkomplexnějších laboratoří v oboru environmentálních rozborů včetně nejmodernější instrumentální techniky potřebné k analýze vzorků všech typů vod, zemin, kalů, sedimentů, ale také azbestu či kanabinoidů v konopí. Staň se součástí našeho týmu a získej praxi v jedné z nejkomplexnějších environmentálních laboratoří. 

Řešíme problémy jak v oboru klasické anorganické a organické analytické chemie, tak v oborech mikrobiologie a radiologie Patříme mezi jedny z nejkomplexnějších a největších laboratoří v oboru environmentálních rozborů Již 60 let zajišťujeme akreditované odběry a analýzy při řešení problematiky ochrany životního prostředí Jsme hrdi na kvalitně odváděnou práci a individuální péči o každý vzorek 
"D
o laboratoří společnosti AQUATEST jsem nastoupila na stáž v roce 2014.

V té době jsem studovala 2. ročních VŠCHT obor Chemie a technologie životního prostředí. Od 4. ročníku na vysoké škole jsem v laboratořích pracovala nejprve na částečný, později na plný úvazek. Nyní se připravuji na magisterské státnice, které budu skládat v červnu tohoto roku. V laboratořích jsem měla možnost získat spoustu cenných zkušeností z praxe. Probíraná látka ve škole pak pro mě nebyla jen suchou teorií, nicméně studium při práci bylo často velmi náročné. V AQUATESTU mě však, pokud to bylo jen trochu možné, podpořili. Možností, jak získat praktické zkušenosti v oboru již při studiu, je mnoho. Neváhejte je využít",
říká stážistka, dnes již zaměstnankyně AQUATESTU, Bc. Ludmila Rezková.  

Od 22. 1. do 24. 1. 2019 nás najdete na GAUDEAMU 2019

Zaujali jsme tě? Zastav se za námi na GAUDEAMU na pražském výstavišti a my tě do všeho potřebného zasvětíme. Najdeš nás ve stánku č. 28 v hale 4 (adresa Výstaviště).

V našem stánku nebude chybět ani prezentace naší sesterské společnosti SG Geotechnika. Pokud tě láká geotechnika či geotechnické laboratoře, geofyzika nebo měření v terénu, naši kolegové pro tebe budou na místě také. 

Těšíme se na vás a více informací se dočtete na našich webech
   
Nejnovější
Chráníme před ničivými povodněmi

Vodní tok Hodonínka, jejíž horní tok tvoří část historické zemské hranice Čech a Moravy,  prošel kompletní revitalizací a zkapacitněním průtoku. Při extrémních povodních díky této stavbě už nebude docházet k ohrožení  v obci Křtěnov.  

Víte, jaká voda vám teče z kohoutku?

Pijete kvalitní vodu? Využije akční testování pitné vody akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s.! A proč bychom měli vodu testovat právě v těchto měsících? Čtěte dále. 

Česko-polská obchodní komora slaví 20 let od svého vzniku

Česko-polské obchodní komoře gratulujeme k jubileu, přejeme spoustu úspěchů a děkujeme za skvělou spolupráci, díky které společnost AQUATEST realizovala řadu projektů pro ochranu životního prostředí.