info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Do práce na kole!

31. 7. 2018


Věděli jste, že 95 % rakovinotvorných prachových částic a
70 % oxidů dusíku nemá v pražské metropoli na svědomí průmysl, ale naše jízda automobilem?

Proto jsme v letošním ročníku Do práce na kole nechali košile doma a přispěli svými kilometry ke společným 2,57 milionům šetrných kilometrů, které byly našlapány celorepublikově. 


Letošní výzva se tentokrát konala s mottem "Zachraň město!" a skupina PURUM KRAFT neposkytuje pouze kvalitní služby v oblasti životního prostředí, ale aktivně pomáháme také čisté životní prostředí chránit. 

Do sedel usedl tým našich kolegů z nejstarší geotechnické firmy v České republice SG Geotechniky a zachraňoval města od emisí, kolon a nevhodně parkujících aut společně s dalšími 1957 firmami a institucemi. Protože působíme po celé České republice, do práce jsme jezdili "na vlastní pohon" v Praze, Brně a Plzni, s radostí začínali každý pracovní den a ulevili životnímu prostředí od oxidu uhličitého.

Kolegům za ujeté šetrné kilometry děkujeme!    
Nejnovější
Češi, Poláci a Slováci projednají budoucnost recyklace druhotných surovin a energetického využití odpadů

Olomouc, historická metropole Moravy, hostí již 2. Česko-polskou konferenci "Úroveň recyklace a energetického využití frakcí ze směsného komunálního odpadu" ve dnech 29. – 30. května 2019. 

Prestižní Cena akademika Quido Záruby
Profesor Quido Záruba, velikán československé aplikované vědy s nebývalým mezinárodním významem. Připomeňme si Zárubův odkaz před mezinárodní konferencí Pražské geotechnické dny, kde bývá tradičně udíleno Zárubovo ocenění. 
Citlivě chráníme vodní zdroje nejenom v krajině, ale také v památkových zónách

Poslechněte si na Českém rozhlasu o rekultivaci Dolního rybníku Zámecké zahrady v Teplicích, který v chráněné památkové zóně revitalizuje česká společnost AQUATEST.