info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Do práce na kole!

31. 7. 2018

Věděli jste, že 95 % rakovinotvorných prachových částic a 70 % oxidů dusíku nemá v pražské metropoli na svědomí průmysl, ale naše jízda automobilem?


Proto jsme v letošním ročníku Do práce na kole nechali košile doma a přispěli svými kilometry ke společným 2,57 milionům šetrných kilometrů, které byly našlapány celorepublikově! 

Letošní výzva se tentokrát konala s mottem "Zachraň město!" a skupina PURUM KRAFT neposkytuje pouze kvalitní služby v oblasti životního prostředí, ale aktivně pomáháme také čisté životní prostředí chránit. 

Do sedel usedl tým našich kolegů z nejstarší geotechnické firmy v České republice SG Geotechniky a zachraňoval města od emisí, kolon a nevhodně parkujících aut společně s dalšími 1 957 firmami a institucemi. Protože působíme po celé České republice, do práce jsme jezdili "na vlastní pohon" v Praze, Brně a Plzni, s radostí začínali každý pracovní den a ulevili životnímu prostředí od oxidu uhličitého.

Kolegům za ujeté šetrné kilometry děkujeme! 


www.geotechnika.cz 


   
Nejnovější
Chráníme před ničivými povodněmi

Vodní tok Hodonínka, jejíž horní tok tvoří část historické zemské hranice Čech a Moravy,  prošel kompletní revitalizací a zkapacitněním průtoku. Při extrémních povodních díky této stavbě už nebude docházet k ohrožení  v obci Křtěnov.  

Víte, jaká voda vám teče z kohoutku?

Pijete kvalitní vodu? Využije akční testování pitné vody akreditované laboratoře společnosti AQUATEST a.s.! A proč bychom měli vodu testovat právě v těchto měsících? Čtěte dále. 

Česko-polská obchodní komora slaví 20 let od svého vzniku

Česko-polské obchodní komoře gratulujeme k jubileu, přejeme spoustu úspěchů a děkujeme za skvělou spolupráci, díky které společnost AQUATEST realizovala řadu projektů pro ochranu životního prostředí.