info@purumkraft.cz | Národní 961/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město
CZ | EN

Do práce na kole!

31. 7. 2018

Věděli jste, že 95 % rakovinotvorných prachových částic a 70 % oxidů dusíku nemá v pražské metropoli na svědomí průmysl, ale naše jízda automobilem?


Proto jsme v letošním ročníku Do práce na kole nechali košile doma a přispěli svými kilometry ke společným 2,57 milionům šetrných kilometrů, které byly našlapány celorepublikově! 

Letošní výzva se tentokrát konala s mottem "Zachraň město!" a skupina PURUM KRAFT neposkytuje pouze kvalitní služby v oblasti životního prostředí, ale aktivně pomáháme také čisté životní prostředí chránit. 

Do sedel usedl tým našich kolegů z nejstarší geotechnické firmy v České republice SG Geotechniky a zachraňoval města od emisí, kolon a nevhodně parkujících aut společně s dalšími 1 957 firmami a institucemi. Protože působíme po celé České republice, do práce jsme jezdili "na vlastní pohon" v Praze, Brně a Plzni, s radostí začínali každý pracovní den a ulevili životnímu prostředí od oxidu uhličitého.

Kolegům za ujeté šetrné kilometry děkujeme! 


www.geotechnika.cz 
   
Nejnovější
Komplexní stanovení kanabinoidů v konopí

Proč a jaké analýzy v konopí umíme zajistit? Potkejte se s našimi odborníky na Mezinárodním veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest ve dnech 1. až 3. listopadu 2019! 

Rozsáhlé taktické cvičení záchranných složek

Ve čtvrtek 3. října 2019 došlo k procvičení součinnosti složek integrovaného záchranného systému při simulovaném požáru s výskytem nebezpečné látky. 

Zálohování plastových lahví naráží na odpor

Zavést, či nezavést systém povinného zálohování plastových lahví? Právě tato otázka byla hlavním tématem konference pod záštitou zemědělského výboru Poslanecké sněmovny PČR.