Skupina
CS | EN | SR

Cena akademika Quido Záruby za rok 2020

Cena akademika Quido Záruby za rok 2020

29. 4. 2021

Česká asociace inženýrských geologů, Slovenská asociace inženýrských geologů, Česká a slovenská společnost pro mechaniku zemin a geotechnické inženýrství a SG Geotechnika, budou společně i letos udělovat Cenu akademika Quido Záruby pro mladé geotechniky a inženýrské geology za rok 2020

Prestižní ocenění pro mladé geology a geotechniky udržuje nejen v České republice povědomí o mezinárodní významnosti profesora Quido Záruby, zakladatele české školy inženýrské geologie, prvního prezidenta International Association for Engineering Geology and the Environment a zakladatele naší společnosti. Dosavadní nositelé ceny patří ke známým osobnostem v oborech geotechniky a inženýrské geologie.

Komise Zárubovy ceny složená ze zástupců všech společností přijímá nominace do 30. 5. 2021. Vítěz vybraný komisí bude svoji práci přednášet také na tradiční konferenci Pražské geotechnické dny, které se budou konat ve dnech 23. – 24. května 2022.

>> 28. ročník Pražských geotechnických dní, zaměřený na problematiku Geotechnical Parametres – from Site Investigation to Design, proběhne ve dnech 23. – 24. května 2022.Přílohy:
Formulář pro nominaci na Cenu akademika Quido Záruby
Pravidla pro udělování Ceny akademika Quido Záruby